Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik do zgrzewania 13,7 cm x 18,1 cm x 3,7 cm 530 ml (paczka 260 szt.)
5
Na wyczerpaniu
Opis
| Numer produktu: | 88993 |
| Waga produktu (kg): | 4,03 |
| Zastosowanie: | posiłki na zimno lub gorąco |
| Materiały: | tektura |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 13,7 cm x 18,1 cm x 3,7 cm |
| Minimalna temperatura (°C): | -15 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 200 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 260 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 181 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 137 mm |
| Wysokość | 37 mm |
| Pojemność | 530 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Karton/tektura |
| Kolor | Biały |
Opinie o produkcie (2)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
RaFał
Się zgrzewa.
Maciej
polecam :)