Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Pojemnik papierowy o pojemności 350 ml, średnicy 90 mm i wysokości 85 mm w kolorze brązowym.
Praktyczne rozwiązanie do serwowania gorących i zimnych potraw na wynos. Idealny do zup, kremów i ramenu w food truckach. Świetnie sprawdzi się także do deserów i lodów w kawiarniach i lodziarniach. Wygodny wybór do podawania makaronów lub sałatek podczas eventów plenerowych. Dzięki swojej konstrukcji utrzymuje temperaturę.
Wykonany z wysokiej jakości papieru powleczonego PE (Polietylen). Solidna, sztywna forma chroni zawartość przed czynnikami zewnętrznymi. Duża odporność na uszkodzenia zapewnia wygodę użytkowania w plenerze. Jest wytrzymały na temperatury do 85°C i nie przecieka.
Istnieje możliwość wykonania nadruku Twojego logo na pojemnikach - zapytaj nas o szczegóły!
Dopasowane wieczko, które skutecznie zabezpieczy danie w transporcie, stworzy z pojemnikiem kompletny zestaw - sprawdź produkty powiązane!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 25 szt. |
| Wysokość | 85 mm |
| Średnica | 90 mm |
| Pojemność | 350 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/PE |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Jola
Pojemnik na zupę uwielbiany przez klientów, wprost idealny na szybką zupe! Nie przecieka. Rewelacja.