Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik papierowy zamykany 20 cm x 10 cm x 5 cm (paczka 100 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
Świetnie sprawdzi się również do przechowywania żywności, ponieważ pojemnik jest szczelny, odporny na wilgoć
i zachowuje dobrą izolację termiczną.
| Numer produktu: | 45549 |
| Waga produktu (kg): | 2,33 |
| Zastosowanie: | dania na ciepło |
| Materiały: | karton |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej |
| Wymiary produktu (szerokość x głębokość x wysokość) : | 10 cm x 20 cm x 5 cm |
| Minimalna temperatura (°C): | 0 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 80 |
| Producent: | PAPSTAR |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 200 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 100 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Karton/tektura |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.