Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik z PP, czarny - 19 x 14 x 4,8 cm, 600 ml (paczka 40 szt.)
0
Duża ilość
Opis
Pojemnik z PP w kolorze czarnym, o wymiarach: 19 cm x 14 cm x 4,8 cm.
Wykonany jest z PP (polipropylen), dzięki czemu długo utrzymuje ciepło i wytrzymuje wysokie temperatury.
Idealnie nada się do: zup, sałatek, dań obiadowych czy lunchu.
Produkt nadaje się do zgrzewania, więc świetnie sprawdzi się w serwowaniu dań na wynos.
Pojemnika można używać w kuchence mikrofalowej (podgrzewanie do maksymalnie 100 stopni, przez około 5 minut).
Produkt po zużyciu należy wrzucić do żółtego pojemnika na odpadki.
| Numer produktu: |
COOK600N |
| Waga produktu (kg): | 0,47 |
| Materiały: | PP |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 19 cm x 14 cm x 4,8 cm. |
| Kolor: | czarny |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 120 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 40 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 190 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 140 mm |
| Wysokość | 48 mm |
| Pojemność | 600 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PP |
| Kolor | Czarny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.