Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
| Numer produktu: | 87200 |
| Waga produktu (kg): | 0,30 |
| Materiały: | bambus |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | długość 8,5 cm, tablica: 2,4 cm x 3,4 cm |
| Kolor: | naturalny drewniany brąz |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 85 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 24 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Bambus |
| Kolor | Naturalny drewniany brąz |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.