Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Miseczka dressingowa z trzciny cukrowej, fi 75 mm, 100 ml (paczka 50 szt.)
Opis
| Numer produktu: | 87446 |
| Waga produktu (kg): | 0,006 |
| Materiały: | trzcina cukrowa |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | średnica obręczy 7,5 cm, wysokość 5,3 cm |
| Kolor: | biały |
|
Minimalna temperatura (°C): |
-40 |
|
Maksymalna temperatura (°C): |
180 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 53 mm |
| Średnica | 75 mm |
| Pojemność | 100 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Nikola
W moim foodtrucku używam już od pół roku i spisują się super :) Zdecydowanie lepsza opcja niż plastik