Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Miseczka dressingowa z papieru, fi 54 mm, 60 ml (paczka 250 szt.)
Opis
| Numer produktu: | 87545 |
| Waga produktu (kg): | 0,001 |
| Materiały: | papier |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | średnica obręczy 5,4 cm, wysokość 3,1 cm |
| Kolor: | biały |
|
Minimalna temperatura (°C): |
-40 |
|
Maksymalna temperatura (°C): |
180 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 250 szt. |
| Wysokość | 31 mm |
| Średnica | 54 mm |
| Pojemność | 60 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Nie |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Katarzyna Bujok
Używamy ich w restauracji do ketchupu. Sprawdzony produkt. Można go rozciągnąć i rozłożyć, żeby wyciągnąć cały sos ze środka. Nic się nie marnuje. Szkoda, że nie mają pokrywek. Brałabym tylko te, ale te z PLA też są OK.