Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Tacka z liści palmowych, 6 x 6 x 1,3 cm (paczka 25 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
Ekologiczna tacka o wymiarach 6 cm x 6 cm x 1,3 cm wykonana z liści palmowych.
Bardzo wytrzymały produkt, nadaje się zarówno do gorących, wilgotnych jak i oleistych potraw.
Przystosowany do przechowywania w zamrażarce oraz do używania w kuchence mikrofalowej.
Naczynie wykonane z liści palmowych , które wcześniej są suszone, oczyszczane i prasowane pod wpływem ciepła.
Produkt w pełni kompostowalny.
| Numer produktu: | 85509 |
| Waga produktu (kg): | 0,10 |
| Materiały: | liście palmowe |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 6 cm x 6 cm x 1,3 cm |
| Kolor: | brązowy/kraft |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 100 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 25 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 60 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 60 mm |
| Wysokość | 13 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Liście palmowe |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.