Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Papierowy burger box o wymiarach 145 x 145 x 80 mm, w kolorze brązowym z białym wnętrzem.
Praktyczny wybór, który szczególnie sprawdzi się w food truckach. Solidna konstrukcja chroni zawartość, bezpiecznie przetransportujesz w nim burgera, bajgla oraz inne potrawy na wynos. Wbudowana pokrywka utrzymuje ciepło oraz chroni przed wyciekaniem i rozsypaniem się składników podczas dostawy. Estetyczne wykonanie pozwala na efektowną prezentację potraw podczas targów i eventów.
Wykonany z wysokiej jakości papieru, w pełni biodegradowalny. Utrzymuje swój kształt nawet po kontakcie z wilgocią i tłuszczem. Odporny na temperaturę od -15°C do 120°C.
W ofercie posiadamy odpowiedniki o różnych wymiarach i zastosowaniach - sprawdź produkty powiązane!
Nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic), ponieważ został wykonany z naturalnych i ekologicznych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 145 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 145 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.