Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Pudełko papierowe na dużego burgera, w kształcie kwadratu, w kolorze kraft. Kartonik o wymiarach 12 x 12 x 8 cm.
Doskonałe opakowanie na pyszne burgery. Odpowiednia gramatura kartonu zapewnia pudełku trwałość i odporność na tłuszcz. Praktyczne zamknięcie ułatwia transport burgerów do klientów zamawiających na wynos. Dzięki dużemu rozmiarowi kartonik może z powodzeniem służyć za opakowanie na duży kawałek ciasta czy pączka.
Burger box wykonany z kartonu ze świeżych włókien celulozowych, w pełni biodegradowalnych i kompostowalnych.
Istnieje możliwość indywidualnego brandingu od ilości paletowych (około 5 tysięcy sztuk). W tym celu skontaktuj się z nami!
Produkt nie podlega opłacie SUP.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 120 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 120 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Pojemność | 1000 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.