Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Chusteczki odświeżające NATURE 6 x 8 cm (paczka 500 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
| Numer produktu: | T6344 |
| Waga produktu (kg): | 2,40 |
| Zastosowanie: | do wycierania dłoni, ust po posiłku |
| Materiały: | bibuła |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 8 cm x 6 cm |
| Kolor: | różowy |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 500 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 80 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 60 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Bibuła |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.