Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Papierowy food box o pojemności 500 ml, w kolorze brązowym.
Świetnie sprawdzi się w gastronomii, cateringu, food truckach oraz przy sprzedaży posiłków na wynos. Pozwala na wygodne zapakowanie sałatek, makaronów, dań obiadowych, kebabów czy przekąsek. Wybudowane zamknięcie zabezpiecza zawartość, chroni przed przypadkowym otwarciem i ułatwia przechowywanie. Dzięki niemu potrawy dłużej zachowują świeżość. Gładka powierzchnia pozwala w prosty sposób umieścić etykiety lub indywidualny nadruk.
Wykonany z wysokiej jakości papieru powleczonego PE (polietylenem). Dodatkowa powłoka sprawia, że pozostaje szczelny i nie odkształca się nawet przy dłuższym użytkowaniu. Materiał dzięki swojej lekkości jest wygodny w transporcie i magazynowaniu. Odporny na temperatury nawet do 120°C!
Istnieje możliwość wykonania indywidualnego nadruku - skontaktuj się z nami!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 95 mm |
| Średnica | 95 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/PE |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.