Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Karton transportowy z okienkiem, 35,7 x 24,7 x 8 cm (paczka 10 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
Papierowy karton transportowy z okienkiem o wymiarach 24,7x35,7x8 cm, w kolorze brązowym.
To świetna alternatywa dla firm cateringowych oferujących boxy z przekąskami, a także dla pracowni cukierniczych oferujących zestawy słodkich wypieków, ale nie tylko! Idealnie sprawdzi się także przy pakowaniu zestawów prezentów zarówno tych z żywnością jak i z kosmetykami czy świecami. Posiada wbudowane zamknięcie, dzięki któremu produkty pozostaną bezpieczne w trakcie transportu.
Wykonany z wysokiej jakości tektury, co sprawia, że brązowa część jest w pełni biodegradowalna. Natomiast okienko jest wykonane z PLA (mączka kukurydziana) imitując kształt liścia - nadaje mu nowoczesną i ekologiczną formę.
Mimo naturalnego pochodzenia, zgodnie z przepisami UE, PLA uznawany jest za plastik, dlatego objęty jest opłatą SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 10 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 357 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 247 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA), papier |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Produkt z okienkiem | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.