Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Duży kartonik papierowy o wymiarach 22 x 12 x 7,5 cm, naturalnym brązowym kolorze.
To idealne rozwiązanie do pakowania kanapek, ciast, przekąsek czy zestawów lunchowych. Doskonale nadaje się również do produktów rzemieślniczych, takich jak praliny, pieczywo czy wyroby cukiernicze, a także podczas targów i eventów. Praktyczny wybór zarówno dla restauracji jak i kawiarni, food trucków oraz firm cateringowych. Wbudowane zamknięcie ułatwia pakowanie i pozwala zachować świeżość potraw.
Wykonany w 100% z papieru wysokiej jakości, co sprawia, że jest w pełni biodegradowalny. Materiał jest odporny na odkształcenia, lekki i wygodny w użytkowaniu. Wytrzymuje temperatury do 120°C. Bez problemu można podać w nim świeżo upieczone kurczaki i stripsy z dodatkową porcją jeszcze skwierczących od oleju frytek.
Oferujemy możliwość nadruku Twojego logo na naszych pojemnikach.
Produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic), ponieważ został wykonany z ekologicznych i naturalnych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 220 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 120 mm |
| Wysokość | 75 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Możliwość nadruku | Tak |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (2)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
OLA
Najlepsze! :)
Święty Mikołaj
Na małe prezenty jak znalazł. Elfy też zadowolone.