Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Kartonik papierowy składany, w kształcie prostokąta, w kolorze kraft. Pudełko o wymiarach 22 x 12 x 11 cm.
Szeroko stosowany w cukiernictwie, idealny rozmiar na dwa kawałki ciasta czy porcje ciastek lub pączków. Dodatkowa wkładka umożliwia użycie pojemnika także do dań ciepłych, takich jak chrupiące kawałki kurczaka, frytki czy makarony. Dzięki praktycznemu zamknięciu z powodzeniem może być wykorzystany jako pojemnik na wynos.
Pudełko zrobione z kartonu ze świeżych włókien odpornych na tłuszcz i wysokie temperatury.
Istnieje możliwość indywidualnego brandingu od ilości paletowych (około 5 tysięcy sztuk). Skontaktuj się w tym celu z nami!
Produkt wykonany z naturalnego materiału, dlatego też nie podlega dodatkowej opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 220 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 120 mm |
| Wysokość | 110 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Robert M.
Pudełko bardzo solidne, a wkładka robi robotę!