Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Kompostowalna reklamówka z PLA 30 x 55 cm (paczka 100 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
| Numer produktu: | 130922 |
| Waga produktu (kg): | 1,14 |
| Zastosowanie: | wynos |
| Materiały: | PLA |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, |
| Wymiary produktu: | 30 x 55 cm |
| Kolor: | zielony |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 550 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 300 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA) |
| Kolor | Zielony |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Wiesław Sz.
Ekologiczne siatki do naszego warzywniaka