Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Papierowy food box zamykany o wymiarach 10 x 8,8 x 9,5 cm i pojemności 750 ml.
Wykonany został z papieru z powleczeniem PE (poletylen).
Wytrzymuje temperaturę do 100°C.
Świetnie nadaje się do sałatki, kebaba, stripsów.
Dla foodtrucków i restauracji serwujących dania na wynos.
Po zużyciu produkt należy wyrzucić do czarnego pojemnika na odpady.
| Numer produktu: | 76917 |
| Waga produktu (kg): | 1,15 |
| Materiały: | papier z powleczeniem PE |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną, spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | długość 10 cm, szerokość 8,8 cm, wysokość 9,5 cm |
| Kolor: | biały |
| Minimalna temperatura (°C): | 0 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 100 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 100 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 88 mm |
| Wysokość | 95 mm |
| Pojemność | 750 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier z recyklingu, PP/PE |
| Kolor | Biały |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.