Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Lunch box papierowy o wymiarach 14 x 10 x 5 cm i pojemności 750 ml, w kolorze brązowym.
Uniwersalne rozwiązanie w pakowaniu i transporcie dań na wynos. Niezastąpiony w restauracjach, food truckach czy firmach cateringowych do serwowania makaronu, ryżu czy dań obiadowych. Świetnie sprawdzi się do pakowania sałatek, deserów czy wypieków na festiwalach oraz podczas imprez plenerowych. Stanowi doskonałą alternatywę dla plastikowych pojemników.
Wykonany w 100% z wysokiej jakości papieru z certyfikatem FSC, w pełni biodegradowalny. Posiada powłokę ograniczającą chłonność wilgoci, dzięki czemu nadaje się również do potraw mokrych. Solidna konstrukcja chroni zawartość przed czynnikami zewnętrznymi, a wbudowana pokrywka pozwala utrzymać ciepło posiłków przez dłuższy czas. Prosty w złożeniu i wytrzymały, pozwala komfortowo i bezpiecznie transportować dania.
FSC - Forest Stewardship Council jest międzynarodową organizacją not-for-profit, promująca odpowiedzialne zarządzanie światowymi lasami poprzez certyfikację drewna.
Zgodnie z Dyrektywą Unijna dot. produktów plastikowych, nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 140 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 100 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Pojemność | 750 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (3)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Michal
Dania na wynos w tym papierowym lunch boxie zachowują smak i temperaturę. super produkt
iZKa
Mogłyby być 1000ml, ale opakowanie się sprawdza u Nas na dostawach. Nic się nie leje i dojeżdża do klienta ciepłe.
MilaK
Najlepsze od lat.