Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Opakowanie na ciasto z uchwytem o wymiarach 190 x 140 x 90 mm, w kolorze brązowym.
Praktycznie rozwiązanie do pakowania ciast i tortów w cukierniach i piekarniach. Umożliwia bezpieczny transport i estetyczną prezentację wypieków podczas wesel i przyjęć urodzinowych. Znajdzie swoje zastosowanie podczas sprzedaży na wynos różnego rodzaju babeczek i ciastek. Przemyślana konstrukcja pudełka z wbudowanym uchwytem sprawia, że jest ono bardzo wygodne w użytkowaniu.
Wykonane z wysokiej jakości papieru, w pełni biodegradowalne. Odporne na temperatury do 120°C, sprawdzi się również na gorące wypieki.
Twoje logo na naszym opakowaniu? To możliwe! Zapytaj nas o opcje personalizacji i stwórz produkt idealnie dopasowany do Twojej marki.
Opakowanie nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic), ponieważ zostało wykonane z ekologicznych i naturalnych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 190 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 140 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Możliwość nadruku | Tak |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (2)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Julia
Świetnie sprawdza się do wygodnego przetransportowania 2 porcji ciasta!
Marta N
opakowanie wytrzymałe, polecam