Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opakowanie na pizzę - fi 50 cm (paczka 50 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
Karton do pizzy, w kolorze kraft, wykonany w 100% z tektury falistej, na pizzę o średnicy 50 cm. W kształcie kwadratu ze ściętymi rogami.
Zdecydowanie Twoja pizzeria potrzebuje tego kartonu! Naturalny materiał, który wytrzymuje wysokie temperatury. Dość, że Twój klient będzie cieszył się smakiem pysznie wypieczonej pizzy, to doceni dodatkowo opakowanie, w której ona się znajduje.
Produkt nie zawiera żadnych sztucznych substancji, dzięki czemu nie podlega Dyrektywie Unijnej tzw. plastikowej (brak opłaty SUP).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 500 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 500 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Karton/tektura |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Możliwość nadruku | Tak |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.