Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opakowanie z pokrywką, pulpa z trzciny cukrowej, kolor naturalny, 22,8 x 15,5 x 7,4 cm, 1000 ml (paczka 50 szt.)
Opis
|
Numer produktu: |
VA-SH89N |
|
Waga produktu (kg): |
1,7 |
|
Materiały: |
Pulpa, ścier drzewny. |
|
Certyfikat: |
wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
|
Warunki przechowywania: |
w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
|
Wymiary produktu: |
22,8 cm x 15,5 cm x 7,4 cm |
|
Kolor: |
naturalny |
|
Minimalna temperatura (°C): |
-15 |
|
Maksymalna temperatura (°C): |
220 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 228 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 155 mm |
| Wysokość | 74 mm |
| Pojemność | 1000 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.