Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Folia do zgrzewania PLA - 25 μm, 27 cm (paczka 2 kg)
5
Na wyczerpaniu
Opis
| Numer produktu: | 25/27PLA |
| Waga produktu (kg): | 2,00 |
| Materiały: | PLA (mączka kukurydziana) |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | grubość 25 mikrometrów, szerokość 27 cm |
| Kolor: | przezroczysty |
| Minimalna temperatura (°C): | -15 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 200 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 2 kg |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 270 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA) |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Roch
Jakość top 3, cena ok, dużo go zużywamy, bo mamy dużo klientów na zgrzewy i zawsze spelnia swoją rolę