Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Prostokątny, aluminiowy pojemnik z pokrywką o pojemności 700 ml oraz wymiarach 195 x 103 x 49 mm.
Doskonały wybór do serwowania gorących dań na wynos. Świetny do zapiekanek, lasagne i potraw jednogarnkowych w food truckach. Dodatkowa pokrywka sprawia, że Twoje danie zachowuje świeżość i temperaturę przez dłuższy czas. Niezastąpiony przy pieczeniu domowych wypieków i pasztetów. Forma jest lekka i na tyle sztywna, żeby bez problemu umieścić w niej produkty bez obaw o odkształcenia czy niestabilność.
Pojemnik wykonany jest z aluminium, natomiast pokrywka z tektury powleczonej PE (polietylenem). Odporny na temperatury od -20°C do 350°C, nadaje się zarówno do mrożenia, jak i pieczenia w piekarniku (przez maksymalnie dwie godziny). Przed podgrzewaniem potraw w mikrofali, należy zdjąć pokrywkę.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 195 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 103 mm |
| Wysokość | 49 mm |
| Pojemność | 700 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Aluminium |
| Kolor | Srebrny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.