Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Dwukomorowy pojemnik do zgrzewu z PP, o wymiarach 227 x 178 x 50 mm, w kolorze czarnym.
To profesjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się w codziennej pracy restauracji, barów szybkiej obsługi, firm cateringowych oraz punktów oferujących dania na wynos. Dwukomorowy pojemnik umożliwia wygodne oddzielenie różnych składników posiłku - mięsa i dodatków, sosu i sałatki czy ryżu i curry. Odpowiednia głębokość i stabilna forma pozwalają na bezpieczne pakowanie, transport i przechowywanie dań. Co więcej, świetnie możesz go wykorzystać bez pomocy zgrzewarki, dzięki dedykowanej pokrywce. Niezastąpiony w cateringu, gdzie po zgrzaniu ułożysz jeden pojemnik na drugim, bez obaw o rozszczelnienie.
Wykonany w całości ze wzmocnionego polipropylenu (PP). Przeznaczony do wielokrotnego użytku, co potwierdzają certyfikaty producenta! Wytrzymały na temperatury do 100°C, bez problemu przechowasz w nim gorące potrawy. Odporny nawet do 125 cykli mycia w zmywarce (w max. temp. 65°C)! Potrawy w nim można zarówno podgrzewać w mikrofalówce jak i zamrażać (do -8°C).
Pokrywki do pojemnika sprzedajemy osobno - znajdziesz je w produktach powiązanych.
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 227 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 178 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Czarny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Produkt dzielony | Dwudzielny |
| Z miejscem na sos | Tak |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.