Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Czarny, okrągły pojemnik z PP o pojemności 450 ml oraz średnicy 115 mm.
Miseczka, która sprawdzi się nie tylko w lokalach gastronomicznych, lecz także w każdej domowej kuchni. Idealnie nada się do zup, sałatek, dań obiadowych, makaronowych czy lunchu. Serwowanie potraw na wynos to żaden problem, wystarczy, że zamkniesz pojemnik pokrywką. Ale śmiało możesz użyć miskę do zgrzewu, co ułatwi transport przygotowanych dań.
Pojemnik jest wykonany z PP (polipropylen), dzięki czemu długo utrzymuje ciepło i wytrzymuje wysokie temperatury. Można go używać w kuchence mikrofalowej, max. podgrzewanie to 100 stopni przez około 5 minut. Nie zmienia smaku potraw oraz nie wchłania zapachów i kolorów. Tworzywo PP zyskuje dużą popularność wśród odbiorców, dzięki swoim doskonałym właściwościom.
Nie zapomnij o pokrywce - znajdziesz ją w produktach powiązanych. Pokrywki sprzedajemy osobno.
PS. jeżeli wolisz zgrzać pojemnik to zachęcamy do naszej oferty folii do zgrzewu.
Produkt jest wielokrotnego użytku, co zapewnia producent. Dlatego zgodnie z Dyrektywą Unijną tzw. plastikową, produkt jest zwolniony z opłaty dodatkowej SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 72 mm |
| Średnica | 115 mm |
| Pojemność | 450 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PP |
| Kolor | Czarny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.