Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Transparentny pojemnik do sosów z PP o pojemności 30 ml, średnicy 66 mm i wysokości 27 mm.
Szukasz sposobu na bezpieczny transport sosów? Ten pojemnik jest do tego niezbędny! Świetnie sprawdzi się w restauracjach do serwowania sosów, dipów i dressingów. Niezastąpiony w barach i food truckach do podawania ketchupu, majonezu i guacamole w zestawach na wynos. Wraz z dodatkową pokrywką tworzy idealny zestaw w cateringu do pakowania dodatków do lunchboxów.
Wykonany w 100% z polipropylenu (PP). Przeznaczony do wielokrotnego użytku, co potwierdzają certyfikaty producenta. Wytrzymały na temperatury do 100°C, bez problemu podasz w nim ciepłe sosy. Odporny nawet do 125 cykli mycia w zmywarce (w max. temp. 65°C)!
Nie zapomnij o pasujących pokrywkach - znajdziesz je w produktach powiązanych!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Wysokość | 27 mm |
| Średnica | 66 mm |
| Pojemność | 30 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PP |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.