Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Pojemnik dressingowy z PP o pojemności 100 ml, średnicy 70,3 mm i wysokości 47,8 mm w kolorze czarnym.
Doskonały na sosy, dipy i dressingi serwowane osobno do zestawów obiadowych. Niezastąpiony w pizzeriach do podawania smakowych oliw. Jest świetnym wyborem do food trucków i barów szybkiej obsługi, gdzie wygodnie podasz w nim różnego rodzaju dodatki i przyprawy do dania. Może służyć jako opakowanie degustacyjne na eventach plenerowych. Dzięki sztywnej konstrukcji znajdzie swoje zastosowanie w firmach cateringowych i dietach pudełkowych.
Wykonany z polipropylenu (PP), materiału wielokrotnego użytku, co potwierdzają certyfikaty producenta. Odporny na tłuszcz i wilgoć, nie wpływa na smak ani zapach potraw. Wytrzymały na temperaturę do 100°C.
Nie zapomnij o pokrywkach! Pokrywki do tych pojemników sprzedajemy osobno - sprawdź produkty powiązane!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, pojemnik nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Wysokość | 47,8 mm |
| Średnica | 70,3 mm |
| Pojemność | 100 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PP |
| Kolor | Czarny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.