Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik dresingowy z PP 50 ml, fi 70,3 mm, 2,3 cm (paczka 100 szt.)
Opis
Transparentny pojemnik dressingowy z PP o pojemności 50 ml, średnicy 70,3 mm i wysokości 2,3 cm.
Świetnie sprawdza się w restauracjach, barach szybkiej obsługi, food truckach oraz w cateringu. Idealnie nadaje się do porcjowania sosów, dipów, ketchupów, musztardy, dressingów, przypraw czy dodatków do sałatek. Dzięki kompaktowym rozmiarom ułatwia serwowanie małych porcji oraz wygodne przechowywanie. Transparentna forma eksponuje zawartość, co sprawia, że pojemnik jest jeszcze bardziej funkcjonalny.
Wykonany z PP (polipropylenu), charakteryzuje się odpornością na pęknięcia i odkształcenia. Wytrzymały na temperatury do 100°C. Przeznaczony do wielokrotnego użytku, co potwierdzają certyfikaty producenta. Pojemnik nadaje się do recyklingu, wielokrotnego mycia ręcznego i zmywania w zmywarce.
Nie zapomnij o dopasowanych pokrywkach, które znajdziesz w produktach powiązanych!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Wysokość | 23 mm |
| Średnica | 70,3 mm |
| Pojemność | 50 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PP |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (2)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Patryk
Na sosy na wynos idealne.
popek
solidne