Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik dresingowy z PP 80 ml fi 70,3 mm 3,93 cm (paczka 100 szt.)
Opis
Transparentny pojemnik z PP o pojemności 80 ml, średnicy 70,3 mm i wysokości 39,3 mm.
Doskonały wybór do sprzedaży sosów, dipów i oliw w pizzeriach. Znajdzie swoje zastosowanie w food truckach podczas serwowania dań na wynos. Świetny na eventy plenerowe, podczas których może służyć jako pojemnik degustacyjny. Sztywna konstrukcja zapewnia bezpieczny transport w firmach cateringowych.
Wykonany w całości z polipropylenu (PP), odpornego na uszkodzenia materiału. Jest wielokrotnego użytku, co potwierdzają certyfikaty producenta. Odporny na tłuszcz i wilgoć, nie wpływa na smak ani zapach potraw. Wytrzymały na temperatury do 100°C.
Dopasowane do pojemników pokrywki dostępne są do kupienia osobno - sprawdź produkty powiązane!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, pojemnik nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Wysokość | 39,3 mm |
| Średnica | 70,3 mm |
| Pojemność | 80 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PP |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.