Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik papierowy fi 149 mm, 500 ml (paczka 50 szt.)
0
Duża ilość
Opis
Pojemnik papierowy o średnicy 14,9 cm i pojemności 500 ml
- W 100% ekologiczny, wykonany z materiałów pochodzenia naturalnego
- Bardzo wytrzymałe i trwałe
- Idealne na sałatki, ale także na inne dania
-W pełni biodegradowalny, przyjazny dla środowiska
| Numer produktu: | POTCART500 |
| Waga produktu (kg): | 4,00 |
| Zastosowanie: | Sałatki, dania na wynos, ciasta, ciastka, |
| Materiały: | papier z recyklingu, celofan |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | średnica 149 mm x 5,3 cm |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 53 mm |
| Średnica | 149 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier z recyklingu, celofan |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Aneta Wo.
Testowaliśmy dużo pojemników, te są najlepsze.