Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik papierowy zamykany z okienkiem 20 cm x 20 cm x 4 cm 1500 ml (paczka 25 szt.)
0
Duża ilość
Opis
Kartonowy, zamykany pojemnik z okienkiem o wymiarach 20x20x4 cm oraz pojemności 1500 ml w kolorze brązowym z białym wnętrzem.
Doskonałe rozwiązanie do dań ciepłych i zimnych takich jak zestaw sushi oraz gorące ciasteczka, ale nie tylko! Spakujesz w nim drobny upominek oraz domowe wypieki, a transparentne okienko pozwoli na idealne wyeksponowanie produktu. Dzięki swojej wytrzymałości temperaturowej sprawdzi się zarówno w mikrofalówce (do 100°C), jak i w zamrażarce (do -30°C).
Wykonany z wysokiej jakości kartonu powleczonego PE (polietylen), który zapewnia szczelność oraz nieprzemakalność.
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, produkt podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 25 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 200 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 200 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Pojemność | 1,5 l |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Karton/tektura |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Produkt z okienkiem | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.