Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik przezroczysty z PP, na zupę, 350 ml , średnica 125 mm (paczka 50 szt.)
Opis
Transparentny pojemnik z PP o pojemności 350 ml i średnicy 125 mm.
Idealny do serwowania zup, kremów, ramenów, gulaszy, curry oraz innych płynnych potraw. Wyprofilowany rant umożliwia szczelne zamknięcie przy użyciu dedykowanej pokrywki, co ułatwia transport i utrzymanie świeżości potraw. Gładkie ścianki pozwalają na wygodne naklejanie etykiet z nazwą dania lub składem. Doskonale sprawdzi się w restauracjach, food truckach, firmach cateringowych oraz punktach oferujących dania na wynos.
Wykonany w całości z PP (polipropylenu). Przeznaczony do wielokrotnego użytku, co potwierdzają certyfikaty producenta! Wytrzymały na temperatury do 100°C, bez problemu przechowasz w nim gorące potrawy. Odporny nawet do 125 cykli mycia w zmywarce (w max. temp. 65°C)! Dania w nim można zarówno podgrzewać w mikrofalówce jak i zamrażać (do -8°C).
Nie zapomnij o idealnie dopasowanej pokrywce. Znajdziesz ją w produktach powiązanych!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, pojemnik nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 48 mm |
| Średnica | 125 mm |
| Pojemność | 350 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PP |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (3)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Bistro
Dobrze się sprawdzają się na wynos trzymają temperaturę, trzeba dokupić pokrywkę osobno.
Ula
Ważne, że rzeczywiście z rPet-u!
Konrad Laśkiewski
Tanio i dobrze!