Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik sałatkowy z rPET, fi 117mm, 600ml (paczka 50 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
Górna średnica pojemnika: 117 mm
| Numer produktu: |
SER117/600C |
| Waga produktu (kg): | 0,95 |
| Zastosowanie: | sosy, dipy, lody, sałatki, pasty, desery, wyroby garmażeryjne |
| Materiały: | rPET |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią, produkt nie nadaje się do użytku w kuchenkach mikrofalowych, |
| Wymiary produktu: | średnica obręczy 11,7 cm, wysokość 10 cm |
| Pojemność (ml): | 600 |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 40 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 100 mm |
| Średnica | 117 mm |
| Pojemność | 600 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | rPET |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.