Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik z RPET, fi 95 mm, 200 ml (paczka 50 szt.)
0
Brak towaru
Opis
| Numer produktu: |
7920C |
| Waga produktu (kg): | 0,45 |
| Zastosowanie: | sosy, dipy, lody, sałatki, pasty, desery, wyroby garmażeryjne |
| Materiały: | RPET |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią, produkt nie nadaje się do użytku w kuchenkach mikrofalowych, |
| Wymiary produktu: | średnica obręczy 9,5 cm, wysokość 5,3 cm |
| Pojemność (ml): | 200 |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 40 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 53 mm |
| Średnica | 95 mm |
| Pojemność | 200 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | rPET |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.