Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik zamykany z pulpy roślinnej 17 x 13 x 7 cm, 750 ml (paczka 100 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
- możliwość stosowania w piekarniku do 200°C przez 30 min
- możliwość stosowania w kuchence mikrofalowej do 3 minut
- uchwyt na pałeczki
Dzięki innowacyjnemu i unikalnemu systemowi zamykania, który zapobiega wyciekom i rozlewom, możesz polegać na bezpiecznym transporcie i dostawie posiłków.
Do kompostowników przemysłowych i ogrodowych.
Pojemniki rozkładają się do min. 90% w ciągu 120 dni.
| Numer produktu: | PUL43070240 |
| Waga produktu (kg): | 3,30 |
| Zastosowanie: | ciepłe i zimne posiłki |
| Materiały: | pulpa roślinna |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 17 x 13 x 7 cm |
| Pojemność (ml): | 750 |
| Minimalna temperatura (°C): | -15 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 220 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 170 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 130 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Pojemność | 750 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Pulpa roślinna |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.