Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik papierowy na zupy, desery, fi 90 mm, 235 ml (paczka 50 szt.)
Opis
Papierowy pojemnik o pojemności 235 ml, średnicy 90 mm i wysokości 65 mm w kolorze białym.
Niezależnie od tego czy wybierzesz lody straciatella, owocowy sorbet czy zupę krem - pojemnik świetnie sobie poradzi w każdej sytuacji. Niezastąpiony w lodziarniach, kawiarniach i restauracjach. Jego klasyczna forma i praktyczny rozmiar sprawiają, że świetnie wpisuje się w estetykę lokali stawiających na rzemieślniczy charakter i ekologiczne podejście. Estetycznie zaokrąglone brzegi i gładka powierzchnia sprawiają, że pojemnik jest wygodny w użyciu podczas eventów plenerowych.
Wykonany z papieru powleczonego PLA (mączka kukurydziana), co sprawia, że jest całkowicie kompostowalny. Stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych plastików. Świetnie sobie radzi w temperaturach aż do 70°C.
Nie zapomnij o pokrywkach - znajdziesz je w produktach powiązanych. Pokrywki do tego pojemnika sprzedajemy osobno!
Istnieje możliwość personalizacji - zapytaj nas o szczegóły nadruku Twojego logo na naszych pojemnikach!
Mimo naturalnego pochodzenia, zgodnie z przepisami UE, PLA uznawany jest za plastik, dlatego objęty jest opłatą SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 65 mm |
| Średnica | 90 mm |
| Pojemność | 235 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA), papier |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.