Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Ozdobne, białe pudełko kartonowe o wymiarach 21 cm x 14 cm x 7 cm.
Wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu.
Świetne do pączków, ciast i innych wypieków.
Pięknie się prezentuje. Może służyć jako pudełko do spakowania prezentów i podarunków.
Sprawdzi się w transporcie i w wytworach cukierniczych na wynos.
Niezbędne w piekarniach i cukierniach.
| Numer produktu: | 43903 |
| Waga produktu (kg): | 0,9 |
| Materiały: | papier z recyklingu |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 21 x 14 x 7 cm |
| Kolor: | biały z nadrukiem |
| Minimalna temperatura (°C): | -15 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 120 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 20 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 210 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 140 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Martyna
Piękne zdobienie, dzięki temu słodkości prezentują się "prestiżowo" ;)