Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Pojemnik na sushi z okienkiem o wymiarach 210x160x45 mm w kolorze brązowym.
Ze względu na jego nowoczesną formę jest idealny do serwowania sushi, ale nie tylko. Świetnie sprawdzi się jako pojemnik na wynos, idealny na ciasto, tartaletki i wiele innych zimnych dań. Śmiało zapakujesz w nim nawet drobny prezent. Jest niezwykle praktyczny i wszechstronny. Pudełko posiada wbudowane zamknięcie oraz okienko, przez które zobaczysz co znajduje się w środku. Posiadając te pojemniki, zachęcisz swoich klientów do kupna sushi boxów. Są świetną alternatywą dla plastikowych pudełek.
Pojemnik wraz z okienkiem wykonany jest ze świeżego włókna celulozowego oraz folii celulozowej co sprawia, że jest w pełni biodegradowalny. Tak zadbasz o nasze środowisko.
Produkt nie podlega dodatkowej opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 40 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 210 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 160 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier celulozowy, folia celulozowa |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Produkt z okienkiem | Tak |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.