Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pudełko na tort z okienkiem 28 x 28 x 13 cm (paczka 50 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
Białe pudełko z okienkiem na tort, ciastka, ciasta.
- wymiary: 28 x 28 cm
- wysokość: 13 cm
- materiał: tektura lita
- kolor: biały (wewnątrz brązowy)
- transparentne okienko
- jednoczęściowy
- zamknięcie klapowe
| Numer produktu: |
P694 |
| Waga produktu (kg): | 7,70 |
| Zastosowanie: | pudełko na tort |
| Materiały: | papier z recyklingu |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 28 x 28 x 13 cm |
| Minimalna temperatura (°C): | 0 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 90 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 280 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 280 mm |
| Wysokość | 130 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Produkt z okienkiem | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.