Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pudełko papierowe z oknem - 23 x 15 x 5 cm (paczka 50 szt.)
0
Duża ilość
Opis
Pudełko papierowe z oknem o wymiarach 23 x 15 x 5 cm to praktyczne i eleganckie rozwiązanie do pakowania ciast, ciasteczek, sushi czy innych wypieków.
Świetnie sprawdzi się w cukierni, piekarni, kawiarni lub cateringu na wynos. Dzięki przezroczystemu okienku Twoje wyroby będą nie tylko bezpieczne, ale też doskonale wyeksponowane bez utraty swojej świeżości, ciesząc nie tylko wzrok klienta, ale i jego kubki smakowe. Sztywna struktura dobrze trzyma formę i zachowuje teksturę pudełka, a dzięki ekobarierze nie musisz martwić się o przesiąknięcie opakowania tłuszczem czy wodą.
To rozwiązanie nie tylko estetyczne, ale i przyjazne środowisku – pudełko wykonane zostało z papieru nadającego się do recyklingu, spełnia normy EN 13432 oraz ASTM 6400. Natomiast okienko jest zrobione z polipropylenu (PP).
Idealny wybór, jeśli zależy Ci na stylowym pakowaniu i eko podejściu!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, produkt podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 230 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 150 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/PP |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Produkt z okienkiem | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.