Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Papier rożek na frytki z miejscem na dip o wymiarach 16,5 cm x 19,5 cm i pojemności 100 g, w kolorze brązowym z białym wnętrzem.
Rożek z dedykowanym miejscem na sos to funkcjonalne i ekologiczne rozwiązanie do serwowania gorących przekąsek takich jak frytki, churrosy oraz nuggetsy. Idealny na festiwale, koncerty, imprezy plenerowe i szybkie dania na wynos. Wbudowane miejsce na sos jest idealnej pojemności, w zupełności wystarczy na całą porcję zamówionego dania. Niezwykle wytrzymały, dzięki czemu nie mięknie, nie łamie się w dłoni i nie przecieka, a umieszczone w nim potrawy zachowują swoją chrupkość i świeżość.
Wykonany w 100% z wysokiej jakości kartonu, co sprawia, że jest całkowicie biodegradowalny. Wybierając ten produkt, wspierasz zrównoważone rozwiązania. Zadbajmy wspólnie o środowisko!
Produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plasic), ponieważ został wykonany z całkowicie ekologicznych i naturalnych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 165 mm |
| Wysokość | 195 mm |
| Pojemność | 100 g |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Karton/tektura |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Z miejscem na sos | Tak |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.