Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Tacka papierowa "To Go", 4,2 cm x 19,3 cm x 11,5 cm (paczka 150 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
Tacka papierowa prostokątna zawierająca jednocześnie miejsce na jedzenie oraz 2x napój
- Idealny do serwowania posiłków jak i deserów.
- Tacka sprawdzi się do posiłków serwowanych na wynos.
- W 100% ekologiczne
| Numer produktu: | 88805 |
| Waga produktu (kg): | 2,2 |
| Zastosowanie: | różnego rodzaju dania i przekąski oraz napoje |
| Materiały: | papier z recyklingu |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 4,2 cm x 19,3 cm x 11,5 cm |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 150 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 193 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 115 mm |
| Wysokość | 42 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Produkt dzielony | Dwudzielny |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.