Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Tacka papierowa kraft 3 x 3,3 x 10,5 cm (paczka 80 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
Tacka papierowa prostokątna o wymiarach 3,5 cm x 3,3 cm x 10,5 cm
- Idealna zarówno do serwowania posiłków jak i deserów.
- Tacka sprawdzi się do posiłków serwowanych na wynos.
- W 100% ekologiczna, wykonana z materiałów naturalnego pochodzenia
-Produkt biodegradowalny, przyjazny dla środowiska
| Numer produktu: | 87241 |
| Waga produktu (kg): | 0,32 |
| Zastosowanie: | różnego rodzaju dania i przekąski |
| Materiały: | papier z recyklingu |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 3 cm x 3,3 cm x 10,5 cm |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 80 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 105 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 33 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.