Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Owalna tacka typu muszla, w kraftowym kolorze, o wymiarach: 17,5 cm x 10,5 cm x 3 cm.
Wykonana w 100% z ekologicznego tworzywa - w tym przypadku papieru pozyskanego z recyklingu.
Świetnie nada się do serwowania dań deserowych, np. ciast, gofrów czy croissantów, pączków.
Idealne rozwiązanie w kawiarniach czy podczas pikników, imprez plenerowych.
Produkt jednorazowego użytku.
| Numer produktu: | 48203 |
| Waga produktu (kg): | 1,5 |
| Materiały: | papier z recyklingu |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 17,5 cm x 10,5 cm x 3 cm |
| Kolor: | kraft |
| Minimalna temperatura (°C): | - |
| Maksymalna temperatura (°C): | - |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 250 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 175 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 105 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.