Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
FSC - Forest Stewardship Council AC to międzynarodowa organizacja non-profit, promująca odpowiedzialne zarządzanie światowymi lasami poprzez certyfikację drewna.
| Numer produktu: | W13CARR |
| Waga produktu (kg): | 5,1 |
| Zastosowanie: | wynos |
| Materiały: | papier z recyklingu, papier celulozowy |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 32 cm x 16 cm x 35 cm |
| Kolor: | kraft |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 320 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 160 mm |
| Wysokość | 350 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Krysia
Sprzedaję lasy w słoiku i te torby idealnie podkreślają charakter moich kompozycji- naturę, prostotę, ekologię, a dodatku gruby papier jest bardzo wytrzymały.