Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Ekologiczne, trzywarstwowe serwetki o wymiarach 25 cm x 25 cm
Praktyczne i chłonne, co gwarantuje potrójna powłoka
Do ich wykonania użyto naturalnego i biodegradowalnego materiału - bibuły z recyklingu
| Numer produktu: | 88602 |
| Waga produktu (kg): | 0,07 |
| Zastosowanie: | do wycierania dłoni, ust po posiłku |
| Materiały: | papier z recyklingu |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 25 cm x 25 cm |
| Kolor: | "Optik" |
| Kształt: | kwadratowy |
| Producent: | PAPSTAR |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 20 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 250 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 250 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Niebieski |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.