Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Kubek do napojów zimnych, deserów z PLA "Green Tree", fi 96 mm, 450 ml (paczka 50 szt.)
Opis
Transparentny kubek o pojemności 450 ml, średnicy 96 mm i wysokości 120 mm z serii Green Tree.
To idealny wybór do serwowania zimnych napojów - lemoniady, soków, smoothie, a także deserów, jogurtów i owocowych koktajli. Przezroczysta forma eksponuje zawartość, a zielony nadruk dodaje ekologicznego charakteru. Doskonale sprawdzi się w barach letnich, food truckach, kawiarniach, na festiwalach, piknikach i imprezach plenerowych.
Wykonany został z PLA (mączki kukurydzianej), co sprawia, że jest w pełni kompostowalny. Dzięki odporności na temperatury do 40 °C, sprawdzi się przy serwowaniu chłodnych napojów zachowując niezmienną formę.
Pokrywki do kubków sprzedajemy osobno - znajdziesz je w produktach powiązanych.
Mimo naturalnego pochodzenia, zgodnie z przepisami UE, PLA uznawany jest za plastik, dlatego objęty jest opłatą SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 120 mm |
| Średnica | 96 mm |
| Pojemność | 400 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA) |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Nie |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Irek
Fajny materiał.