Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Kubek do napojów zimnych z PLA, fi 95 mm, 300 ml (paczka 25 szt.)
Opis
Transparentny kubek z PLA o pojemności 300 ml, średnicy 95 mm i wysokości 110 mm.
Doskonały wybór do serwowania zimnych napojów - lemoniady, mrożonej herbaty, smoothie czy piwa. Sprawdzi się w food truckach, restauracjach, beach barach i na eventach plenerowych. Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale zastępuje szklane odpowiedniki, a bezbarwna forma fantastycznie prezentuje różnobarwne rodzaje napojów.
Wykonany z PLA (mączka kukurydziana), materiału pochodzenia roślinnego, odpornego na uszkodzenia i pęknięcia. Doskonała alternatywa dla tradycyjnego plastiku, w 100% kompostowalny. Odporny na temperatury do 40°C, świetny wybór przy serwowaniu mrożonych napojów.
Istnieje możliwość nadruku Twojego logo na kubkach. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły!
W ofercie posiadamy również dopasowane pokrywki - znajdziesz je w produktach powiązanych!
Mimo naturalnego pochodzenia, zgodnie z przepisami UE, uznawany jest za plastik, dlatego objęty jest opłatą SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 25 szt. |
| Wysokość | 110 mm |
| Średnica | 95 mm |
| Pojemność | 300 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA) |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (2)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Karol
Bardzo wysokiej jakości kubki do zimnych napojów. Polecam.
Patka Chatka
Super!!!! Moje ulubione!