Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Kubek dwuwarstwowy o pojemności 220 ml i średnicy 79 mm w kolorze brązowym.
Wzmocnione, podwójne ścianki zapewniają wytrzymałość i komfort użytkowania. Posiada doskonałą izolację termiczną, wytrzyma temperaturę do 100°C. Produkt cieszy się popularnością wśród kawiarni, restauracji jak i w codziennym użytku w biurze! Świetnie sprawdzi się na kawę, herbatę oraz gorącą czekoladę.
Wykonany z wysokiej jakości papieru powleczonego PLA (mączka kukurydziana), który zapewnia szczelność oraz nieprzemakalność.
Nie zapomnij o pokrywce – znajdziesz ją w produktach powiązanych. Pokrywki do tego kubka sprzedajemy osobno!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, produkt podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 25 szt. |
| Wysokość | 95 mm |
| Średnica | 79 mm |
| Pojemność | 220 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA), papier |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (3)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Martyna K
Komfort trzymania gorących napojów dzięki dwóm warstwom - naprawdę bardzo dobry produkt, polecam z całego serca. Fajnie, że są dostępne różne wielkości.
PT
Polecam
Mikołaj
Super te dwie warstwy