Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Dwuwarstwowy kubek papierowy o pojemności 340 ml, średnicy 90 mm oraz wysokości 110 mm w naturalnym, brązowym kolorze.
Idealnie sprawdzi się do serwowania gorących napojów - kawy, herbaty czy gorącej czekolady. Znajdzie swoje zastosowanie w kawiarniach, restauracjach, na imprezie plenerowej czy w food trucku. Gładki rant pozwala na komfortowe spożywanie napoju. A sztywna konstrukcja zapewnia pewny chwyt.
Wykonany z wysokiej jakości papieru powleczonego mączką kukurydzianą (PLA). Trwały, odporny na uszkodzenia, w pełni kompostowalny. Odporny na wysokie temperatury. Dodatkowa ścianka kubka chroni przed poparzeniem.
Oferujemy możliwość nadruku Twojego logo na kubkach!
Nie zapomnij o dopasowanych pokrywkach i zabierz napój na wynos - sprawdź produkty powiązane!
Mimo naturalnego pochodzenia, zgodnie z przepisami UE, uznawany jest za plastik, dlatego objęty jest opłatą SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 25 szt. |
| Wysokość | 110 mm |
| Średnica | 90 mm |
| Pojemność | 340 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA), papier |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (2)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Krzysztof
W naszej kawiarni klienci bardzo polubili te kubki do kawy na wynos.
Marcin
Nie trzeba owijek, dobrze trzymają ciepło.